KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 16428133
nr 1642 8133
Grafiska blad
Christian Berg. Signerade 73, "aktstudie 1928" och "lekande torso 1928", yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:33:55
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor